Drukuj Email

Firma EKSPERT CELNY powstała w odpowiedzi na szerokie zapotrzebowanie ze strony podmiotów gospodarczych stykających się z problematyką obrotu towarowego z zagranicą. Założycielem firmy jest Pani doktor Izabella Tymińska wspierana przez grupę ekspertów profesjonalnie zajmujących się tematyką obrotu towarowego z zagranicą.


Doktor Izabella Tymińska - Ekspert Celny. Świetnie oceniany wykładowca-praktyk. Zajmuje się doradztwem z zakresu praktycznego zastosowania przepisów prawa celnego. Specjalizuje się w sprawach z tzw. „górnej półki trudności”, zawiłe i nietypowe: uczestniczy w kontrolach organów celnych i skarbowych, wygrywa sprawy o nienależnie pobrane cła i podatki. W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zdobyte w administracji celnej, spedycji i logistyce. Jest wykładowcą na Akademii Sztuki Wojennej na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia w Instytucie Logistyki w Warszawie. Absolwentka Ekonomii, Logistyki, Stosunków Międzynarodowych, Zarządzania oraz Ekonomiki Obronności. Były pracownik Urzędu Celnego, posiada doświadczenie w doradztwie związanym z importem i eksportem towarów i usług oraz analizą finansowo-ekonomiczną kontraktów międzynarodowych. Specjalista w zakresie przygotowywania zgłoszeń celnych, reprezentacji klienta przed organami oraz w bezpośrednim stosowaniu przepisów celnych.


Wykorzystując doświadczenia zdobyte w administracji celnej, spedycji i logistyce oraz w handlu zagranicznym, skupiamy się na pomocy i obsłudze klientów spotykających się z problemami w prowadzeniu lub rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Zespół nasz zajmuje się doradztwem z zakresu praktycznego zastosowania przepisów prawa celnego. Łączymy wiedzę w zakresie wszelkich rodzajów odpraw celnych oraz obrotu towarowego.

 
Polish (Poland)English (United Kingdom)
adlugi.info © 2009